| nexT_2456 a întrebat:

Puteti sa ma ajutati si pe mine sa scriu un meniu dar imi trebuie pe engleza! cam asa ceva trebuie sa inceapa). Ce imi place sa mananc la micul dejun, pranz si cina! Va rog sa ma ajutati! Dau funda

Răspuns Câştigător
| KyraW a răspuns:

Incepe asa(ti-l traduc apoi)
In the morning I like to eat toast and butter with jelly. with some strawberry tea,with two sugar cubes.
In the afternoon, I enjoy eating a good chicken soup, with a steak and some french fries.They work perfectly with Apple juice.
Then,for supper,I usually have spaghetti with tomato sauce, and for dessert I always eat some good Apple pie.
(Traducerea:de dimienata mananc paine prajita cu unt si gem, cu o cana de ceai de capsuni cu 2 cuburi de zahar. Apoi, la pranz manac o supa de pui, cu o friptura si cartofi prajiti.Merg perfect cu sucul de mere.Seara,la cina manac spaghete cu sos de toamte si la desert mananc placinta de mere.)
Sper ca ti-a fost de folos