| shorty93 a întrebat:

Puteti sa-mi explicati finalul de la "Blair witch project" pentru ca nu l-am prea inteles. Funda happy

1 răspuns:
| Ioniboni a răspuns:

Care parte ai vazut-o? In prima se termina misterios, la modul ca "vrajitoarea" i-a ucis.In cea de a doua parte daca retin bine se petreceau lucrurile invers.Deci finalul e invers. Daca ai revedea filmul si ai gandi cuvantul "invers" sigur o sa ti fie usor sa intelegi.Nici eu n-am inteles din prima. Oricum frumos filmhappy La multi ani!