| cristinacecan2003 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie niste intrebari capcana, cu raspunsuri va rog?

2 răspunsuri:
| oldbluegrumpyman a răspuns:

Cum se traduce in engleza "ziua pacii", fara sa sune vulgar in romaneste?

| Jjøқεr a răspuns:

Pe un gard sunt 5 pasari. Impusti una, cate raman? Raspuns: 0, celelalte s-au speriat si au zburat (e veche)
Unde au femeile parul mare si cret? Raspuns: Africa
Ce intra de 3 ori in femeie? Raspuns : e
De ce se trag clopotele la biserica? Raspuns: de franghie
Ce e intre luna si pamant? Raspuns: si
Care e tara preferata a unui tractorist? Raspuns: ARgentina (nu-i asa amuzanta)
Ce merge pe sub pamant si e roz spre rosu, si incepe cu "o"? Raspuns: O rama
Cam atatea imi amintesc, daca imi mai vin in minte iti mai spun.

×ßafta!