| anonim_4396 a întrebat:

Rege de ai fi si ai avea toata puterea acestei planete in mana, ce ai face?! Care ar fi primul lucru facut de tine?! Orice lege poate fi data sau stearsa.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

As trimite tiganii in India.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aş deschide C.A.P-uri în ţările cu potenţial agricol şi aş pune toţi ţiganii şi cerşetorii să muncească în ele.

Aş interzice alcoolul, ţigările şi drogurile.

Aş interzice certurile şi secvenţele cu tente sexuale ale posturilor TV.

Aş confisca averile tuturor politicienilor şi ale oamenilor apropiaţi lor care s-au îmbogăţit peste noapte. După asta i-aş condamna la 20 de ani de carceră.

Aş deporta toţi ungurii care ne ocupă pământul în mod ilegal şi aş reface fosta Românie Mare(cu tot cu Basarabia, Bucovina, Pocuţia, Transnistria, Tribalia şi Cadrilater).

În rest, nişte pedepse capitale pentru vreo foarte mulţi oameni. laughing

| Demonull a răspuns:

Sterg toate legile, putin haos ar fi amuzant.

| xBya a răspuns:

As anihila paduchii care nu sunt de niciun folos comunitatii noastre-gigant.
As desfiinta orice alt regim politic, toate tarile fiind sub conducerea mea. Un grup de oameni alesi de poporul respectiv va fi raspunzator de ei si imi va tine Curtea la curent cu situatia de acolo.
Fiecare pamant va fi exploatat in functie de principala lui resursa naturala (ex. Vestul Europei - agricultura, Asia Mica - petrol) si de cele secundare.
Oamenii vor fi repartizati la locurile de munca in functie de abilitatile, inteligenta lor. N`are ce cauta un zevzec la conducerea unei intreprinderi, fie ea si privata, deci dreptul de a deschide o afacere nu apartine tuturor.
Strazile ar fi pline de gardieni; nicio abatere de la normalitate nu va fi trecuta cu vederea.
Toti cei care sufera de boli grave, iar familia nu se descurca financiar, va fi ajutata.
Nimeni nu va muri de foame atata timp cat munceste si nu sta ca o lipitoare asteptand sa primeasca.
Cei peste 55 de ani vor locui intr-o parte a orasului, separat de ceilalti.
Cine asculta manele e tras in teapa instantaneu, in public.
Bisericile se vor rari considerabil, spatiul
locat acestora in prezent fiind prea mare.
Materiile la scoala se vor baza pe practica, iar elevii vor face cursurile in aer liber.
As mai fi scris, dar sistemul actual ma cheama la datorie. Deuces!

| Narfundo a răspuns (pentru xBya):

Ai fi un monstru si ai fi distrus imediat ce ai ajunge la conducere tongue

| xBya a răspuns (pentru Narfundo):

Mai, e posibil. Dar e singura metoda de a lecui lumea bolnava de aici, iar eu asta intentionez sa fac. Sunt crunta, a? devil

| Narfundo a răspuns (pentru xBya):

Sunt si alte posibilitati.In felu in care gandesti totul se rezuma la "Noua ordine mondiala" adica exact ce ni-se pregateste.Documenteaza-te.

| xBya a răspuns (pentru Narfundo):

Eu una nu as fi impotriva. Chiar nu m`ar deranja sa se faca o schimbare radicala. Deci ce posibilitati mai pot fi, maestre?

| dulcikaaa a răspuns:

laughing tare cu moartea tiganilor...eu nu as terge nimic nu as face prea multe mi-as luat 10 care cate una in fiecare tara in special AMERICA mias cumpara cel mai tare telefon si as trai in PUFFbig grin

| Narfundo a răspuns (pentru dulcikaaa):

Ai o imaginatie de catel de lux