| MariaMonica2009627 a întrebat:

Ca sa uit de toata nebunia asta cu virusul si sa stau calma am decis sa particip la concursul online a lui Vlad Grigorescu, mai exact concursul o sa aiba 3 etape, cu premii, cu tot ca la carte. Concursul se numeste Noul Magician Român si pâna mâine poti trimite un video de maxim un minut. Acum daca voi ați fi juriul ce oameni ati alege sa treaca mai departe? Un truc cu inexplicabil (vizual vorbind) sau un truc mai simpluț dar se vede ca omul a depus munca.
Ca sa mai schimbam subiectul care mă sperie enorm de mult m-am gândit să vă cer păreri.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Magicienii sunt trișori. Să te uiți pe You Tube la ce face Derrek Brown.

| MariaMonica2009627 explică (pentru sadrian46):

Nu,el nu e un trișor sau cel putin așa cred eu. E un om care a dovedit de o mie de ori ca are suflet ajutând.

| sadrian46 a răspuns (pentru MariaMonica2009627):

Mă refer la profesia de magician. Nu la omul din afara scenei.

| MariaMonica2009627 explică (pentru sadrian46):

Scuză-mă,am înțeles greșit.