| User a întrebat:

Romania, Franta, Albania, Luxemburg, Bosnia, Belarus.
Ne calificam?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@paul
Eu nu cred ca Bosnia merita scoasa chiar asa usor din calcul. Sa ne amintim ce ne-au facut lituanienii? Sau austriecii? Si mai e si beleaua cu Mutu, si, sa recunostem, panarama cum e, dar cam in el stam. Cred ca va fi o cu totul alta Franta in preliminariile astea. La prima vedere e o grupa mai mult decat accesibila, si asa ar trebui sa fie, dar m-am cam lecuit de optimism in ce priveste nationala, m-am ars de cateva ori. Per total cred ca ne calificam la baraj.

14 răspunsuri:
| User explică:

@strivesc_membre-n_menghine. da' ai dreptate, ne putem califica si de pe 2. da' duce la baraj si noh... ce faci daca pici cu Portugalia de exemplu?thinking Ma rog, una peste alta eu cred ca putem termina pe 2, chiar si pe 1 daca Domenech ramane selectionerul Frantei.
Si de ce sunteti asa pesimisti? Eu unu nu vad sa fie o grupa chiar asa greastraight face Franta nu ne-a batut in ultimele 3 meciuri, pe albanezi i-am batut (2-0 si 6-1), Bosnia - la fel, i-am batut la scor de forfait, Belarus - 3-1, 3-1, iar Luxemburg. mai e ceva de spus?

| Daiana_1737 a răspuns:

Incercarea moarte nu arelaughing...asa era nu?

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Sincer... exista o sansa mai micuta dar exista. Ori cum eu cred ca nu putem scoate un egal cu franta, ne bat sigurwinking...Macar sa fie asa cum zice s3by

| ionoion a răspuns:

Nici o sansa.

| MoNsTeR a răspuns:

Cum adica nici o sansa...pai cu albania si luxemburg scoatem 6 pcte belaurus intre 3-6pcte.bosnia 4 pcte cred.si franta cu putin noroc 2 pcte.ca doar la preliminariile pentru CM le-am luat 2 pcte. PUTEM SA NE KLIFICAM. dc naiba is unii asa pesimitsti.

| Cretzule a răspuns:

Ne batem cu Bosnia pentru locul 2.

| iuddavali a răspuns:

Da, pe locul 2

| ela23nice a răspuns:

Poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca jucam ca in campania pentru 2010 tare mi-e ca ne scot Bosniecii fotbalul din cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca da paul, la linia de 11 metri marcata cu praf de coca va sta mutu, la 30 de metri distanta chivu cu capu spart va incerca sa se combine cu o alta reporterita de la antena 1, in poarta acoperita cu plasa de tantari sub forma de cort, vor intra parasutele romaniei.Pe banca de rezerve e "regele" hagi care mazgaleste postere cu Pele, doroftei si bute in caz ca nu a aflat lumea ca noi facem box la meciurile interne de fotbal.
In tribune parade gay si lesbiene, sasi si moti, toti veniti la razboi...
Arbitrii vor fi scosi special din inchisoare dupa si-au aratat un fairplay obsesiv cand a fost vorba de mita, spaga, blat...
Comentatorii vor fii invitati speciali din china ca sa tresari la fiecare fault sau repunere a mingii in suprafata de joc, toate astea pentru ca nu intelegi nimic...rolling on the floor
In timpul pauzelor, in Romania se va negocia pe cate milioane de euro banel va da un auto-gol.
Sa-ti fie rusine daca tu crezi ca avem vre'o sansa straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Mutu in teren, DA. Fara el, Nu. Nationala este dependenta de Mutu si Chivu, iar fara ei nu are valoare.Trebuie sa ne batem pentru primul loc! Daca vor juca ca o adevarata echipa, victoriile vor fi de partea noastra. Cu Franta am avut rezultate bune si trebuie sa luam victoriile cu echipele mici precum Albania si Luxemburg. Trecem de grupewinking
FORZA ROMANIA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru amatori: ne putem califica si de pe locul 2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaaaa acum inteleg si eu statusul unui baiat din lista mealaughing, deci asta erabig grin. Merci!big hug laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ne calificam...super haios raspunsul lui nebundupatine, bravoo, hahahahaaa