| 31957319 a întrebat:

Romanii fericiti nu traiesc in Romania?

Răspuns Câştigător
| motanelul a răspuns:

Singurii romani faericiti sunt cei ca bani.atat restul toti duc grija ratelor care cresc de la o zi la alta, si ca nu au ce pone pe masa. cine a zis ca banii nu aduc fericirea a mintit aduc fericirea dar o si intretin. si mai sunt fericiti cei indragostiti atat.

6 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Sunt destui romani fericiti care traiesc in Romania. Chiar printre cei ce castiga doar doua sute de euro.Numai bine le doresc tuturor!

| Flav a răspuns:

Priveste:
http://www.youtube.com/watch?v=4XXN_7Sh8Fo
Si retine, fiecare vede fericirea in viziuni diferite. Si nu avem ce condamna in sensul asta!

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Ba trăiesc...sunt cei care pot să ignore politica, sunt cei care se mai joacă cu copii lor, sunt cei care nu se îngrijorează că au bani doar de o dacie, fără să îşi permită o maşină străină.

mira
| mira a răspuns:

Pretutindeni traiesc oameni fericiti si nefericiti.Conceptul de fericire difera de la om la om. Poti fi profund nefericit stand pe o gramada de bani si fericit numai ca esti in preajma fiintei iubite.

| Andromedda a răspuns:

Sa fi fericit nu tine de loc sau gramezi de bani ci de persoane.

| SCUFY a răspuns:

Ba da, sunt la putere