| georgianna a întrebat:

S-a confruntat cineva cu spasme oculare? Nu ma refer la nivelul pleoapelor ci ceea ce denumim popular "zbaterea ochiului "dar extrem de vizibil.
Exista tratament pentru asa ceva? calciul si magneziul nu au ameliorat situatia...

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mergi la un medic oftalmolog, fa un control sa nu ai proleme...

3 răspunsuri:
| ProAlecks a răspuns:

Acum du-te la un doctor! Se poate agrava problema. Vorbesc serios. Dar totusi tot as vrea funditawinking

| Oanny a răspuns:

Io nu am avut spasme oculare extrem de vizibile...nu stiu daca exista trataament ai putea sa te duci la un doctor sau sa-ti faci cruce la ochi

| georgianna explică:

Medicul oftalmolog a exclus varianta blefarospasm...