| addelinaa a întrebat:

S-a terminat filmul"Micutele Domnisoare"? Daca da, cum?happy Sau daca nu, la ce ora incepe, in ce zile?hee hee Sau daca s-a terminat doar primul sezon.,. cum s-a incheiat acesta? Si cand va incepe sezponul 2?;-? Plz va roog sau funditaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| eveline a răspuns:

Si eu ma uitam in fiecare zi:X:XPrimul sezon s-a terminat cu fata cea mai mare Eliz care moare. cea mica ramane in custogia fetelor.Armanghan (nu stiu cum se scrie)are acum toata responsabilitatea.Ali a ramas singur...Armanghan s-a impacat cu baiatul acela.imi scapa numele, asa scoala si se apuca de munca sa le intretina pe fete-i mai departe nu stiu:d

7 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Ce trist.si zici ca-a murit ce-a mare, a?

| ♥•ßyencuţa•♥ a răspuns:

Si eu as fii foarte curioasa cand incepe sezonul 2. Daca ma poate ajuta cineva ii voi ramane dator!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Obsedatilorrrrrrrrrrrrrrrrr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand incepe sezonul 2 imi placea tare mult ma uitam mereu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sezon s-a terminat cu fata cea mai mare Eliz care moare. cea mica ramane in custogia fetelor.Armanghan (nu stiu cum se scrie)are acum toata responsabilitatea.Ali a ramas singur...Armanghan s-a impacat cu baiatul acela.imi scapa numele, asa scoala si se apuca de munca sa le intretina pe fete-i mai departe nu stiu:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adelina! Sa terminat filmul si fata cea mai mare a murit.Sezonul 2 nu stiu nici eu cum si cand incepe!

| syle a răspuns:

Sezonu 2 a fost in care moare eliz iar fata cea mijlocie care a fost in inchisoare a ramas sa petreaca o noapte cu unchiu ei chegiz parca pentru banii care so tina pe eliz in spital ca altfel o externau dar intre timp eliz moare iar ea nu stie si asa s-a terminat