| sfo a întrebat:

Să aveţi un Nou An fericit şi plin de realizări! http://www.youtube.com/watch?v=u8zla30TCzw

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Cu tot parfumul florilor,cu toate luminile din lume,cu toate zambetele lumii iti doresc ca visele sa ti se indeplineasca.Sa ai parte de cel mai frumos 2010!La Multi Anilove struck!

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Multumim! Un an plin de impliniri! Sa fie un an in care cei ce vor o fata/ un baiat alaturi sa o/ il gaseasca iar cei care o/ il au sa stie sa o/ il aprecieze!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Multumesc One, acealeasi urari tie si celor dragi tie, dar si prietenilor nostri de pe TPU. LA MULTI ANI!

| fluturas a răspuns:

Multumesc kiss la fel big grin

| costyn162 a răspuns:

Multumesc la fel... Un an nou de 2010 ori mai bun decat acesta din toate puctele de vedere, sanatate si tot ce iti doresti sa se implineasca, toate planurile sa se realizeze. LA MULTI ANI!