| RaSpUnS.pT.vOi a întrebat:

Sa presupunem ca s-a promovat un film care este bine vandut si vizionat la scara internationala, care ar fi rolul tau in acest film de aventura, actiune, dragoste, horror.etc?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Filmul ar fi de dragoste iar eu as fi protagonistul. Genul de baiat care a suferit mereu din dragoste si s-a resemnat. A crezut ca nu va gasi niciodata dragostea. Asta pana intr-o zi. A cunoscut-o pe EA si totul s-a schimbat.

13 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Intr-un film horror mi-ar placea sa fiu Blandetea Noptii care ocroteste visele eroului istovit, odata teroarea trecuta.

| RaSpUnS.pT.vOi explică:

De ce nu s-ar intelegethinking Nu m-am exprimat corect.Rasunsul tau e ok.Am intrebat ce rol ai vrea sa ai in acest film. ex:personaj pozitiv, negativ, fantastic, sclav ce stiu eu... orice iti trece prin mintehappyMs de raspuns "regizore"winking

| RaSpUnS.pT.vOi explică:

Cu siguranta ai o scuza. Data viitoare o sa pun intrebarile mult mai devremehee heeMulta bafta @alecor...P.S.multumesc tutuor pentru ideile voastrehappy

| Astaeparereamea a răspuns:

macar un rol de figurant si tot asi fi multumit ca produc ceva

| andalu a răspuns:

Regizor, insa nu stiu daca inteleg bine intrebarea happy

| andalu a răspuns:

@ RaSpUnS.pT.voi Se intelege f bine, insa datorita orei inaintate la care am citit intrebarea mi se poate gasi o scuze, nu? big grin
Rasppunsul este: regizor al unui film Crima - Drama - Thriller

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In filmul de dragoste, eu sunt vanzatorul de la taraba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu sa raspund dar nu dupa mengele!
mie imi place sa fiu "efecte speciale"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@pluscus

Sunt trist.Menghina mea nu se atinge de mana ta forte.Pe cuvant de mutilator. Vrei sa sari in aer, carevasazica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mengele, in aer sunt de mult, mi s-ar potrivi "manusa" dar tu ce cauti la taraba? (cuvant turcesc, dar in Banat se zice pult) singura chestie care mi-ar placea la o taraba este ca reprezinta o improvizatie.asta-i fain.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pluscus, improvizatie mi-e totul.Probabilmente d-aia nu rezista nimic mult la mine.Pe ce pun mana, mai stangace ce-i drept ca eu ma uzez mai mult de dreapta, e doar o chestiune de timp pana face paf. Tis dai seama in doomiidoispe cand 'om avea 16 ore/zi? Tu tot cu 'statisticili' te-ncurci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cu statistika mea ce ai? e doar o stiinta ce tine de matematica-deci f serioasa si care a fost inventata prin sec al saptespelea de catre nemti-si...se stie...tot ce vine de la germani e bun(a se vedea mengele)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pentru ca tot am vorbit de film si m-am lungit eu vorbind un pic de nemti cu mengele vreau sa va recomand un super film:"Cerul deasupra Berlinului" semnat Wim Wenders