| RAY a întrebat:

Sa spunem ca eu sunt prim minstru al Romaniei, ce m-ai intreba? Va voi raspunde

17 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Domnule Ray, ce mananci dimineata?

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Cand sunt in opozitie ceai si multa ceapa, cand sunt la putere somon si icre plus un masaj de relaxare cu o blonda si o bruneta. cetățene

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Ah, ceai cu ceapa si nuca? big grin

Am inteles domnule prim-ministru. O sa revin cu alte intrebari! ^_^

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Va astept pe toti sa imi adresati intrebari despre economie, sanatate, educatie cultura etc

| ShaOfHatred a răspuns (pentru RAY):

Economie : Domnule prim ministru, nu v-ați săturat de furat?
Sănătate : Dacă ați fi o zodie tradusă în engleză, recunoașteți că ați fi cancer?
Educație : Cum vă simțiți știind că un copil de clasa a 4 are mai multă cultură generală ca dumneavoastră?
Cultură: În afară de cultivarea hoției și cultura xanax, mai cunoașteți și altele?

| Mosotti a răspuns:

De ce domne prim ministru al romaniei nu faceti nimic pentru tara?! De ce mereu dati toti din gura ca faceti si nu faceti nimic de 30 ani? De ce serviti doar maharilor care va finanteaza? De e permiteti sa va finanteze ca apoi sa aiba pretentii? De ce nu va ganditi si la oamenii de rand sa o duca si ei bine?!

| RAY explică (pentru Mosotti):

De ce domne prim ministru al romaniei nu faceti nimic pentru tara?
opozitia nu ne lasa sa facem nimic, noi am face, dar psd e raul in tara asta chiar daca e in opozitie

De ce mereu dati toti din gura ca faceti si nu faceti nimic de 30 ani?
psd este de vina pentru tot raul chiar am terminat o data o alianta si aveam 70% in parlament

De ce serviti doar maharilor care va finanteaza?
dar ce ai vrea sa stau la dieta la putere?

De e permiteti sa va finanteze ca apoi sa aiba pretentii?

si invers

De ce nu va ganditi si la oamenii de rand sa o duca si ei bine?!

sa stii cetatene ca ne gandim 4 ani cand suntem in opozitie apoi cand suntem la putere psd e de vina, sa nu uitam de compania electorala, sa stii ca nu e usor sa protesti romani de 30 de ani, asta cere meserie si creativitate

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Aaaa, da, e si asta o arta prosteala.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Am facut si usl ca sa le mai pacalim inca o data

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Daaa, s-a facut si USR un altfel de PNL mascat, ca si USR tot cu PNL au votat in parlament. Nu si-au gasit unii loc in PNL la furat si au facut USR-ul, hahaha.

| mentholinks a răspuns:

De ce nu te spanzuri?

| RAY explică (pentru mentholinks):

Ca ati muri fara mine

| mentholinks a răspuns (pentru RAY):

Pai nu, ca iti iau eu locul. Revendic tronul Moldovei si Bucovinei.

| RAY explică (pentru mentholinks):

Esti repetent la istorie

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Cate clase aveți?

| RAY explică (pentru TamplaruAnisoara):

24 de karate

| TamplaruAnisoara a răspuns (pentru RAY):

Așa credea si Viorica.