| RAY a întrebat:

Sa spunem ca te contrazici cu cineva, ce argumente te-ar putea determina sa te lasi contrazis?

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Dacă mi se pare ca e limitat o las balta. Dacă are argumente bune, cu exemplu concret pot sa-i dau dreptate. Depinde de situație

2 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Formate după afirmaţiile unui specialist în domeniu.

| QuoVadisss a răspuns:

Salut! In primul rand atunci cand te contrazici cu cineva despre un anumit subiect, trebuie sa fii sigur ca ai cunostinte sigure despre acel lucru. Te lasi contrazis atunci cand efectiv nu stii nimic despre ceea ce se discuta, nu ai informatii sigure.