| denisa0906 a întrebat:

Sal allhappy intrebare pentru penticostali big grin care stiti cum se num cantarea aia de la gabi ilut "doar cel ce cauta cauta cauta va gasi indurarea" asta e un vers da eu nu stiu cum se num cantarea sad va rog ajutati`ma :X

4 răspunsuri:
| BabyPink a răspuns:

Gabi Ilut - ia-ma cu tine
Asta?
happy

| denisa0906 explică:

Multumesc pentru ajutor.:X oricum :X am gasit`o big grin slava Domnului se num. cel ce asteapta smerit big grin v`eu recomand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh...imi pare rau pentru tine! Dar daca ai da mai multe informatii despre gabi ilut... poate asa te'am putea ajuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gabi Ilutz-Sa ne rugam... din albumul rugaciuni fierbinti