| anonim_4396 a întrebat:

Sal, am fost blockat pe facebook...nu pot sa mai trimit add request pentru 7 zile, este cea mai mare prostie posibila, 7 zile sa nu mai pot sa dau add? cum pot rezolva problema, cum pot vorbi cu ei? ma enerveaza la culme. facebook e o panarama de site de socializare...se poate rezolva problema mea sau imi dezactivez contul si gata?

1 răspuns:
| Anet a răspuns:

Nu poti face nimic fiindca ai facut spam(ai depasit nr de friend requesturi date /perioada de timp)sad