| danyyy_9054 a întrebat:

cum pot afla dk e online cineva care a bifat optiunea la mes ca sa apara offline pentru mine (adica ea apare numai offline pentru mine) sau tine treaba cu detect invisibile chiar daca are setarea asta? mersi frum (Si pentru cei ce cred ca pot afla anumite lucruri sau ma pot ajuta sa imi lase nr lor intr-un sms si i sun eu si platesc pentru o treaba mai amanuntita

Răspuns Câştigător
| mihamihaela1234 a răspuns:

Da, cu yahoo detector poti afla daca persoana respectiva este pe invisible chiar si numai pentru tinewinking