| kynezu a întrebat:

Sal.ieri am postat o intrebare ca anonim si nu o gasesc pe nikaieri, am scris la cautare toate cuvintele pe care mi le amintesc din intrebare dar nu apare! ma poate ajuta cineva? e f important!

3 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Dar oare de ce nu ai postat-o ca user? asa iti trebuie.acum ar trebui sa iei categoria la care ai postat intrebarea si sa o cauti. daca nu cumva a fost raportata.mult succes

| Delia a răspuns:

Daca nu ai gasit-o, atunci probabil nu a fost aprobata inca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil acum este foarte departe tongue