| anonim_4396 a întrebat:

Sal, pe 15 mai este ziua iubitei mele(implineste 17 ani) si nu stiu ce cadou as putea sa-i cumpar... vreau si eu niste idei va rog... DAU FUNDA pentru cea mai stralucita idee big grin Multumesc anticipatwinking

Răspuns Câştigător
| rrxxii a răspuns:

Si eu am primit de la prieten un puzzle cu mine, e super ideea, mi-a placut enorm si cred ca si ei ii va place, bineinteles trandafirul rosu trebuie sa fie nelipsit, semnifica iubirea ta fata de ea. Sau ai mai putea sa-i iei ceva gen ursulet cu o bratara de argint, fetelor le place sa fie alintate, si sa li se aduca aminte de clipele de dragalasenie, dar si in acest caz sa nu fie lipsit trandafirul. Oricum bafta in alegerea cadoului...si la multi ani prietenei!

4 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Sunt fata, si fetelor le place in mare parte gestul...si sa stie ca e din dragoste. Bineinteles ca orice i-ai aduce ei ii va placea pentru ca este de la tine.

Ti-as sugera sa ii iei bijuterii( un colier ar fi frumos, si mai bine daca ar avea o semnificatie speciala, gen initiala ta sau a voastra pe el), ii poti adauga la asta o floare, nu neaparat trandafir, cauta ceva special si va fi incantata. Scoate-o in oras, la o plimbare eventual completeaza totul cu ceva dulce si bineinteles un sarut si o imbratisarehappy

| cat a răspuns:

Imi place genul asta de inimioara care se deschide http://www.crownfashion.ro/......ure-952498 sau http://www.crownfashion.ro/......ide-995662 in care poti pune eventual o poza. Mai poti un set de tipul cercei http://www.crownfashion.ro/cumpara/cercei-metalici-ploaie-de-stele-620905 si bratara http://www.crownfashion.ro/......tii-620908

| spy2o a răspuns:

Ei bine i-am cumparat o bratara de argint...si cum bine a spus mihaela este ceva simbolic, o poarta mereu si ii aduce aminte de minewinkingbig grin.VA MULTUMESC TUTUROR PENTRU RASPUNSURI! aaa si bineinteles un buket de trandafiri...big grin

| NighTMaRe_2943 a răspuns:

Scoate-o la o cina romantica in oras + o imbratisare cu un sarutwinking... dar daca nu ai asa multi bani scoate-o la un suc doar e din dragoste o sa-i placa. Eu asa zic Funda?happy