| ego1114 a întrebat:

Buna am si eu putin nevoie de ajutor, de Sf.Valentin&Valentina, nu am idee ce cadou sa-i fac iubitei mele, nu vreau sa-i cumpar ceas, bratara, vreau ceva mai special.Mentionez ca am posibilitatea financiara de ai cumpara dar vreau ceva idei mai originale, ceva care ar surprindeo! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Justmehere a răspuns:

Salut uite am eu cateva ideibig grin poti sa ii iei un tort pe la vreo 800 de grame cu glazura rosie in forma de inima big grin si poti sa ii mai cumperi o rama electronica cu un stick dragut unde sa fie toate pozele voastre si daca nu iti ajunge atat ii mai iei un buchet de 15 trandafiri si totul e gatabig grin sper sa te ajutehappy