| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema si e cam o intrebare... Un "GM" pe metin2ro
pe nume"UpgradeMan"avea lvl 1 tigru +8 si la putu pune avea 10kk si m-a pacalit! I-am dat calugar cu 500PV si pitularii +0 pe tigru +8 da de fapt la pus+1 de ce e nedrept?

Răspuns Câştigător
| Sshine a răspuns:

Deci. n`am inteles nimic din ce ai spus laughing problemele astea, plangerile etc... se rezolva de obicei pe site ( forum, daca ai cont ) happy sau vorbesti cu un GM din joc ceva chatterbox si nu`i mai crede pe toti care se dau drept GM, GA happy s. a. Ei au mereu iconitele alea deasupra bostanului si la nume happy ex. [GM], [GA]. Scuze ca m`am repetat atata laughing.

1 răspuns:
| Ketch a răspuns:

E un om