| FarSe17 a întrebat:

Sal TPU Am si eu o Problema de cand s-a schimbat hi5-ul eu nu ma mai pot loga pe noul hi5 am dat pe "Ai uitat parola?" am scris e-mail-ul si nu primesc nici un e-mail, va rog frumos ajutati-ma ca nu vreau sa ii pierd pozele si ce mai am pe acolo.Astept raspuns

3 răspunsuri:
| Ţepeşu a răspuns:

Ştiai că hifaiv se traduce în zlitonă(vezi prin Oceanul Pacific) ca ***?

| FarSe17 explică:

Tepes cauta cu in "Oceanul Pacific" eu n-am nevoie si daca n-ai ce face ia o carte si citeste happy

| gabriela111 a răspuns:

Buna si eu am aceiasi problema te rog mult de tot daca afli imi poti spune si mie ca vad ca aici nu ai primit nici un raspuns bun. Id meu este didii_hoodoo. mersi