| IngerDigital123 a întrebat:

Sal TPU as vrea sa compun o piesa la pian si nu prea am inspiratie, stiti vreun site care sa ma ajute? Adica sa ma inspire cu niste acorduri ceva de genu.

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Cea mai mare greseala. Vei copia pe altii. Daca nu compui ce simti tu, nu este creatia ta.
Daca asculti orice piesa de 10 ori si apoi o canti tu, vei avea impresia ca tu ai creat-o atunci si ca esti genial, dar in realitate e un strutocamila copiata.