| ღSคภ๔яค a întrebat:

Sal TPU.Azi am descoperit ceva de pe yt (ce parere aveti? Va rog uitati-va la toate 4 episoadele:D). ps in fiecare joi apare cate un nou episod=)):D sunt cele mai beton desenele astea.pls doar un >clik---http://www.youtube.com/watch?v=qvJx_E8E0Rw,,,:D=))))

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Imi plac la nebunie!
Apasa-l
Apasa-l rolling on the floor

| FineBroAndy a răspuns:

Stiu...rad la ele mereu; colegii mei sunt obsedati de ele mediocrule` laughing.Dar numai apare niciunu ca nu am mai aparut de muuuult.

| perfusion a răspuns:

Da le stiu, sunt foarte tari.Au avut o creativitate geniala cei de la creative monkeyz.