| anonim_4396 a întrebat:

Sal tpu.Azi,cand am aprins televizorul am dat din intamplare pe radio zu.Si am auzit o melodie cred ca era in greaca sau spaniola.Era cantata de o femeie.Imi puteti spune cum se cheama?(NU IMI MAI ADUC AMINTE VERSURILE, DAR SUNA FOARTE BINE)

3 răspunsuri:
| ღSคภ๔яค a răspuns (pentru AnneAna):

Nu..Nu e o artista ca Alesia, Lora, Inna, Andreea Banica, Andra..etc..cred ca e din alta tara.big grin

| AnneAna a răspuns (pentru ღSคภ๔яค):

Atunci nu stiu... aia era prima care mi-a trecut prin cap big grin