| ღSคภ๔яค a întrebat:

Sal TPU^^. Ce as putea folosi pentru punctele negre?

Răspuns Câştigător
| ShakeIt a răspuns:

Eu am fost la dermatolog si mi a recomadar crema hidratanta cu AHA hyseac de la uriage, apa demachianta ( eu ma machiez zilnic, tu iti poti lua gelul de curatare). fondul de ten impotriva punctelor negre de la vichy si niste pastile pe care trebuie sa le schimb lunar dupa analize... astea pe care le iau luna asta se numesc sotret 20 happy.
sa stii ca in 4 luni trec si cosii si punctele negre.winking fa un control la dermatolog sigur o sa te ajute, dar sa te tii de tratament!
fundabatting eyelashes?

1 răspuns:
| Dash a răspuns:

Clean & Clear, e foarte eficient.