| Ady3835 a întrebat:

Credeti ca vitamax vitamine pentru adulti este prea tare? am fost ieri la farmacie si am cerut vitamax ca stiam ca am mai luat 15 capsule anul trecut. Domna de la farmacie mi-a zis ca nu vrea sa imi dea vitamax ca e tare si ca e bine sa iau eurovita. Care a-ti mai luat vitamax ati simtit ceva schimbat in bine? sau rau?

1 răspuns:
| Cristinel_Andrei_1995 a răspuns:

Iau pilulele de 1 an de zile si ma simt foarte bine indicat sa iei una sau doua la nevoie