| ღViS3CoLoRaT3ღ a întrebat:

Sal TPU big grin am o intrebare legat de site-ul desenatori.ro nu stiu dc dar desi mi se spune ca am talent la desen si pe foaie pot desena foarte bine lucruri pe desenatori nu imi iese nimicsad oare e de vina mausul sau poate chiar eu nu pot desena bine si au fost doar laude ca sa ma inveseleasca.hai serios pe site-ul acela sunt desene de zici ca sunt imaginitongue bv voua big grin sunt totusi putin suparatasad dc nu pot arata lumi ce pot?laughing sfauri?big grin

Răspuns Câştigător
| AlExAnDrA_8778 a răspuns:

Buna
nu cred ca e vina ta nici eu nu desenez bine pe calculator dar pe coala imi ies f bine
am vazut ca pe desenatori.ro sunt f reusite dar nu inteleg cum le fac
bafta in continuare cu desenele:d