| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU. Din curiozitate.Vi s-a intamplat vreodata sa dati testare neanuntata si voi sa nu stiti? Ce ati facut? Ati dat la limereala unele raspunusri limerin vreo unu.(ati copiat?). In concluzie daca ati copiat este bine pentru ca.Nu este bine pentru ca.happy:* daun fundisha

1 răspuns:
| SamSon a răspuns:

Da, am dat teste neanuntate, nu invatatem si am copiat si am luat note destul de mari happy
cel mai bine fa-ti timp si invata jumatate-un sfert din lectie ca sa stii cat de cat despre ce e vorba