| GGG562852 a întrebat:

Sal TPU.Imi ziceti si mie citatele care considerati ca va reprezinta cel mai bine?

Răspuns Câştigător
| ramona_4785 a răspuns:

There's no point living if u can't fell alive!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trăiesc prezentul fără frica trecutului şi amintirea viitorului.
Pa, pa.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Zambeste; maine va fi mai rau!
Si... Daca nu poti sa-i convingi, zapaceste-i!

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Cei al meu e doar al meu cei al tau e si al meu poate suna cam egoist dar mi se potriveste ca o manusa sincer, mai sunt cateva dar asta mi l-am amintit pentru ca este cel mai adevarat in privinta mea.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Nu incerca sa ma convingi, demonstreaza-mi"
"Nu e obligatoriu să fii de acord cu mine. Dar ar fi mai rapid aşa."
"Nu vreau sa ma schimbi, sa ma intelegi."
"Nu voi fi un om obisnuit pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar."
"Dacă nu știi în ce port vrei să ajungi, niciun vânt nu este favorabil"
"Daca scoti la lumina ce e in interiorul tau, ceea ce scoti la lumina te va salva.
Daca nu scoti la lumina ce e in interiorul tau, ceea ce nu scoti te va distruge."
Sunt destule, doar pe astea mi le-am amintit deocamdata.