| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU.Mai am 2 dinti care se miscahappy. si nu stiu ce sa fac.ca poate daca ii scot nu mai cresc inapoi.se poate sa mai fie dinti de lapte? dau funda:*

2 răspunsuri:
| kristy10 a răspuns:

Dinti de lapte sunt aia de cand esti mica ei cad si apar alti

| d33utza003 a răspuns:

Pai in cazul in care nu stii ce dinti ti-au picat ar trebui sa te duci la dentist
daca au mai picat odata dintii din locul in care ti se misca tot ar trebui sa te duci la dentist

daca dintii care ti se misca ii ai de cand erai mic(a) atunci poti sa tragi de ei ca sa ii scoti sau sa iti pui tatal sa ti-i scoata cu clestele cum faceam eulaughing