| anonim_4396 a întrebat:

Sal tpu.Am 14 ani si e posibil sa mai am dinti de lapte in gura? Adica mi se misca cateva masele la care mi-am pus plombe nestiind daca sunt dinti de lapte sau nu. Ce sa fac sa-i scot sau sa-i mai las acolo? xD.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scoatei pentru ca daca sunt de lapte si se clatina inseamna ca urmeaza sa creasca altul si e posibil sa ai dinti supra etajati daca nu ii scoti si daca nu sunt de lapte oricum cresc maincolo

| rober7 a răspuns:

Eu zic sa le scoti pentru ca daca e sa nu-ti mai creasca iti poti pune la loc altele la dentist...

| Dreaa a răspuns:

Scoatele pentru ca iti vor creste mai multe peste 18 ani