| Treble995755 a întrebat:

Sal tuturor..am si eu o problema..deci eu vreau sa fiu cu fiica nasei surorii mele mai mici care s-a nascut cu un alt tata fata de al meu.dar maicamea spune ca e pacat ca nu am voie. vreau sa stiu dc e pacat sa fiu cu ea. plss dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, sa vad daca am inteles, sora ta are un alt tata, nasa nu e din familie, nu? E o prietena de-a familiei care a fost aleasa sa fie nasa, asa-i?
Iar aceasta nasa are o fiica, nu?
nu sunteti rude de sange, nu mi se pare absolut nici o problema, e chiar ok!

2 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Nu i niciun pacat, te minte probabil sa nu va faceti de rusine, mentalitatea romanului

| Treble995755 explică:

Pai nu suntem rude de sange dar maicamea zice ca acum suntem si ca nici nu se pune problema sa fiu cu ea