| Treble995755 a întrebat:

Sal tuturor.deci mie imi place de o fata care este fiica nasei surorii mele mai mici care s-a nascut cu alt tata fata de al meu...dar ea nu stie ca mie imi place de ea.cel putin din cate stiu eu.ce as putea sa fac ca sa incerc sa ii spun sau cum ar trebui sa intru in discutie cu ea si despre ce sa vb...si inca ceva eu cu ea acum suntem rude?

Răspuns Câştigător
| Florrentina14 a răspuns:

Cred ca sunteti rude,dar foarte indepartate,adica nu cred ca ai o legatura cu ea, la fel de stransa ca cea cu sora ta. Daca vrei sa vorbesti cu ea, incepe cu un "Buna". Vezi in ce fel iti raspunde, daca iti raspunde asa, in sictir inseamna ca e suparata sau plictisita, in nici un caz sa nu ii spui atunci! ..Cauta un moment in care o vezi bine'dispusa. Afla mai intai daca te place si ea.