| lifeistough a întrebat:

Sala de fitness sau jogging prin padure?

16 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Ideal ar fi sa poti face jogging prin padure sau macar printr-un parc:aer curat, miros de iarba, eventual un caine care sa alerge vesel pe langa tine.
Eficient:sala de fitness, aflata in apropiere, accesibila intr-un mare oras, utilitati care asigura o multitudine de servicii pentru dezvoltare corporala armonioasa.
Practic:dupa posibilitati.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sala de fitness love struck

| User a răspuns:

Nici una.

lolita
| lolita a răspuns:

Imi place natura dar iti zic cu rusine ca eu am sala de fitness acasa.

| DeNyyy a răspuns:

Si una si alta...

| oz a răspuns:

Jogging in padure

| Luori a răspuns:

Jogging prin padure, sau pe malu` marii day dreaming

| dyddyyyx18 a răspuns:

Sala de fitnesswinking

| Deea a răspuns:

Jogging

| Sara2 a răspuns:

Sala, fac de cateva luni si e super love struck

| Alex_7297 a răspuns:

Jogging în padure!

| vyo a răspuns:

Sala de fitness

| CopilRasfatzat a răspuns:

Ambele

| motanelul a răspuns:

Amandoua

| marry_7650 a răspuns:

Sala de fitness este ideala pentru a avea un corp frumos dezvoltat si sanatos iar prin padure imi place sa fac o plimbare relacasanta sa admir natura cu toate frumusetile ei sa culeg bureti, mure, fragutebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jogging in padurebatting eyelashes