| ser_3605 a întrebat:

sall all Cine este Justin Bieber am auzit de el dar nu stiu cine este
funDOIlaughing

6 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

E un cantaret de 16 ani din America, cu voce de fata dupa care sunt multe fete innebunite.

| Criss001 a răspuns:

E o celebritate... un cantaret dar sincer mie nu imi place de el

| andrutza_5118 a răspuns:

Este un cantaret de 16 ani descoperit cu ajutorul youtube-lui. Mie imi place fffff mult.Si voi cilalti care ati raspuns urat de el, aveti o voce mai buna de cat el? Daca nu ar fi avut voce buna nu l-ar fi bagat nimeni in seama dar s-a intamplat.Bye

| BucatăDeTort a răspuns:

E miley cyrus in varianta masculina(... cam dubitabila masculinitatea lui laughing)
*asta daca stii cine e miley cyrus tongue

| BellaRagazza007 a răspuns:

Justin Bieber este este un cântăreț de muzică pop/R&B de origine canadiană, Și-a început cariera profesională pe Youtube, unde a fost descoperit de Scooter Braun, care mai târziu i-a devenit manager. Si. a inceput cariera la 12 ani, si este foarte iubit de fete... ii place sa se duca in club, bowling (poate si cu o fata draguta)... --> pe scurt!

| cristhinaaaa a răspuns:

Este un pusti de 16 ani care se crede marele don juanbig grin