| αиđяззα a întrebat:

Ati auzit? Justin Bieber vine in Romania

12 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Ce? Vine Cap-de-Mop in Romania?
Inseamna ca vine al III-lea razboi mondial. rolling on the floor
Justin Bieber nu-mi place de loc. Nu vreau sa vina! crying

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

OMG. Il urasc pe Justin Bieber. E un prefacut si un fitos. IL URASC!

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! da, am vazut la tv ca vine pentru copii orfani ca a auzit ca sunt cam multi in Romania.defapt el vine sa faca si un concert cu ocazia asta unde o sa vina toti si el o sa fie plin de bani.oh go on

| ParanoidKidu a răspuns:

Cand vine Justin Bieber in Romania, plec pe uranus.happy

| Agradável a răspuns:

Aolo se poate asa ceva!?

Si daca vine? cu ce ne incalzeste pe noi romanii?

Tot ne bate vantul in portofele...

| KrUeLlA a răspuns:

Ok! o sa fiu de fata sa il scuiplove struck

| Serena1993 a răspuns:

Dal in papuci pe biberonlaughing
lol!
ce idee mi-ai dat
thx

| lolas23 a răspuns:

Sa vn...laughinglaughing
sa-si vada de concertul luilaughinglaughinglaughing

| PDM2000 a răspuns:

Cred ca pentru copcii orfani dapoi no

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci ne inarmam cu rosii si si sticle de apa deci
ps. de craciun vreau un pistol si un bilet la concert

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdaaa... daca vine...si`l vad prin Galati[ceea ce nu cred ca`i posibil]

imprumut pusca de vanatoare a unchiului meulaughing si pooooc, ...bieber va fi MORTlaughing.

| FloryTrandafir a răspuns:

Daca este adevarat ca vine chiar mi-as dori sa il vad are o voce foarte frumoasa imi place mult de el si este dragut rau nu pot spune ca este urat pentru ca as minti... daca vine va fi ok