| anonim_4396 a întrebat:

Sall all! Mi-am cumparat un Iphon 4 si am o mica mare problema trebuie sa il activez si nu am cartela aia speciala...ma puteti ajuta cu o metoda ca sa il pot activa?
DAU FUNDITA!
HELP ME PLEASE!

2 răspunsuri:
| Al3x_3632 a răspuns:

In primul and se vede supa poza ca nu ai IPhone, in al doilea rand se scrie IPhone nu iphon si in a 3-lea rand poti sa il deschizi [sau cum se zice la tara la tine activezi] cand vor muschii tai si in al patrulea rand aia nu e cartela speciala e cartela normala putin mai mica[ te duci la un magazin Vodafone, cosmote etc etc. si ti-o face acolo] dar la tara acolo nu cred ca sunt asa magazine... deci in concluzie eshy o mincinoasa proasta de la tara si NU AI IPhone

| ayramredcode a răspuns:

Scuze IPHONE4 am vrut sa scriu! telu e adus din Germania si e codat pe o retea de acolo!