| wolfman22 a întrebat:

Salut, am o problema mica, am vb cu tata sa imi cumpar ipad2 si iphone4s dar nu stiu ce sa aleg! ma puteti ajuta? am deja un iphon dar e 2g!

Răspuns Câştigător
| DuDux3 a răspuns:

IPhone4s

7 răspunsuri:
| GabyG a răspuns:

Uita-te la Samsung Galaxy S 2. Este foarte rezistent si bun, si este mai ieftin, daca iti scapa iphone 4s pe jos ti se sparge tot. Uite un videoclip: http://www.youtube.com/watch?v=elKxgsrJFhw
Ipad 2 e prea mare, nu il poti cara cu tine oriunde si camera este 0.7 mp. Daca iti iei galaxy s2 si vizitezi tari straine ii poti folosi camera care este excelenta si iti incape in buzunar.

| Just4Joker a răspuns:

Iati IPad... merita!

| cutare9999996 a răspuns:

Ipad2 este mai mare si mai distractivwinking

| robert_5059 a răspuns:

Ia ipad 2 e mult mai smecher

| AlizZe a răspuns:

Iphone4 este bun funda te rog

| AlizZe a răspuns:

Iphone4 este bun crying(( funda te rog

| Anniiaa a răspuns:

Daca ai iphone ia-ti ipod.