| Millis a întrebat:

Sall all, ziceti-mi plz metinuri non-hamachi, unde sunt arme de lvl mare, otele si kinguri la negustori, sau sa se gaseasca ieftim in shop! app, sa cresti bine, oricum nu conteaza ziceti-mi metinuri fast! in afara de candy si united

1 răspuns:
| viperX a răspuns:

Mondial mt 2 e foarte tare cu modele schimbate calul arata ca un porc cand esti lider de bresla ca un leu e prea tare til recomand iti dau eu un cont de ninja lvl 90 toate vrajile P king 3 arc suprem +19 celesta +19 700kk iteme +2000 pv toate prea tare contul add mortoiudragos ca eu nu mai joc pe el