| sely_6623 a întrebat:

Sall am mai pus intrebarea asta in legatura cu lady popular stotzi cind te duci la o domnisoara pe frofil altii pun comenturi dar pun si imagini cum popty pune si eu imagini desigur dau si funda jur

Răspuns Câştigător
| Roxynutza_7660 a răspuns:

Http://www.enchulatupagina.com/imagenes/angeles/tentacion-68824.html

Uite un site d unde poti sa iei poze... iar coduriile sunt acolo...iei un cod sh il pun ca p un comm.cum poti sa faci sh p hi5 cred.incearca;)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la domnisoara mea, vez profil, si la despre mine si completezi acolo, la poza, nume, din astea