| browneyes99 a întrebat:

Sall! am o intreabre de curiozitate: voi ce ati face ca lumea sa fie un loc mai bun? funda!

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

I-as trimite pe toti la reeducare.Cu mentalitatiile astea puerile nu o sa ajungem prea departe.Sunt o tara democratica cu mentalitate comunistaoh go on

| valy a răspuns:

Buna.
Lumea este mult prea mare si mult prea rea sa o poti schimba din cateva chestii.

| Lluvia a răspuns:

Pai... buna intrebarehee hee)
daca as avea putearea asta as face urmatoarele lucruri:
as infiinta peste tot in lume adaposturi de animale:X cum sunt alea dp animal planet in houston etc.
i-as pedepsi pe toti criminalii sh infractorii
as opri defrisarile
as incerca sa refac stratul de ozon (chestie imposibilalaughing)
as opri poluarea
as planta alti copaci in locul celor taiati
i-as ajuta pe toti oamenii strazii
si acum nu-mi mai vine nimic in minte
oricum aceste lucruri sunt imposibile dar merita sa visam la o lume mai buna day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Pai mai intai ma-si schimba pe mine, mi-aas vedea greselile, si apoi m-as lua de caracterele celorlalti! Nimeni nu este perfect, si ca sa schimbam lumea trebuie sa incercam sa ne schimbam pe noi!happy

Pa, pa.