| tegflopp a întrebat:

Sall am o intrebare, incerc sa-mi cumpar un ventilator de calculator foarte silentios.Am cautat si am gasit. http://www.pcgarage.ro/......-1150-rpm/
cat de tare se aude zgomotul facut de el este intrebarea mea

Răspuns Câştigător
| Predator30 a răspuns:

Pai ii ok Nivel zgomot 16 dB nu se aude asa tare dar cu siguranta fiecare ventilator se aude dar depinde de nivelul de zgomot cele mai bune sunt la 10-12 db

2 răspunsuri:
| HappyGirl4 a răspuns:

Nu foarte tare. funda?

| Lionis a răspuns:

Este foarte bun. Ca sa nu se auda, nivelul de zgomot trebuie sa fie undeva intre 15-20 dB, acela are 16, eu am unul de 30 de dB si pot sa spun ca nu ma deranjeaza deloc.