| Merishoor a întrebat:

Sall
Azi dau teza la matematica si nu prea stiu nimic, notele mele la matematica sunt 5, 2, 3 si vreau sa iau macar un 6 in teza cum as putea face, dar fara invatat, si ne da aproape la fel ca subiectele unice
Funda+Vot

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

''Vreau sa iau macar un 6 in teza cum as putea face, dar fara invatat''...Dar cum altfel?

| AndyAndrea a răspuns:

Sincer nu inteleg cum de poti avea notele astea... pune'te pe invatat k altcumva nu poti face... daca vrei sa copii crede-ma nu e o idee buna deoarece te'ar putea prinde si vei avea 1 in teza.mai degraba 4 pe stiinta decat mai putin pentru copiat.in max 3 ore invetzi.ce e asa de grea materia, serios.matematicaa e una dintre cele mai ushoare obiecte!

| CaroliFlorin a răspuns:

Trebuie sa te ai bine cu colegii tai (ca sa nu te pareasca), sa te puti intr-o banca mai "nevazuta" de profesor, si iti faci copiuta

| VisColorat a răspuns:

Cum poți neglija învățătura? Este atât de frumos când afli lucruri noi, este special faptul când citești și ești într-o lume din viață literaturii. Trebuie să i-au rând cu rând că să îți explic cât de minunată este lumea învățături, dar te laș să îți dai seamă singur pentru că atunci când înveți discuții cu cartea, iar ea când se chinuie să îți explice și tu ești atent în altă parte. Ele îți vor binele și sunt adevărate prietene alea oamenilor.

| Noika a răspuns:

Am o intrebare:Cat ti-a iesit media la matematica pe primul semestru?