| mentalism a întrebat:

Sall: cam ce ati crede despre o persoana(OvidiuNumeDeTractor-utilizator TPU) care daca i-ai spune ca e biped infantil (adica copil cu doua picioare) v-ar injura foarte urat? eu cred ca acea persoana nu are cultura nici cat un bob de mazare. asa sunt ateii...

Răspuns Câştigător
| Urzi23 a răspuns:

Ai si tu dreptate ca si eu am dat de el pe la religie si facea ca ursul in lant la noi. Stai asa ca nici nu este mare lucru de numele lui ca nu scrie ce marca este tractorul poate o pune Universal 650.

Ziceai ca este ateu uite o definitie
Urzi23 a raspuns cu intelepciune

-Ateul care se respecta cind nu il duce mintea sare cu jigniri =tipul de ateu negru in cerul gurii. rolling on the floor
-Ateul care nu are argumente da fuga la Antipa la lins fosile de primate si brontozauri =ateul habotnic si irational.
-Ateul cu scaun la cap (0. 0001%) vor sa invete si intreaba sau citesc =ateul rational

Uite o definitie a ateului roker

Am unul in bloc, cind coboara cu liftul zici ca a coborit sconcsul.Cind urca in autobuz sare lumea jos ca la boschetar.Cind scoate ciorapii din picioare ii reazema de calorifer ca scindura de calcat.Cind se spala foloseste cutitul, apoi razatoarea de morcovi ca sa ajunga la piele. Sampon de par=gazul lampant sa omoare generatiile de lighioane

Mare belea cu ateii astia ca tot fara Dumnezeu sunt ca tractorul tau fara nume

1 răspuns:
| Urzi23 a răspuns:

Nu fi suparat pe el ca este mare ateu
El se duce cu ciinele in parc la intilnire cu alti atei si ateii zic sarut mina ciinelui ca el zice ca este bunica lui si ateii la fel
Au si zile de pupat moastele de la Catedrala Mintuirii ateilor Antipa acolo sa ii vezi pupind primatele si portretul cu darwin