| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,cine are sa dea SMS sa dea add la:adrian_boss201, ca eu am ramas fara si am nevoie pentru un site.va multumesc si ramn dator cu ce vreti voi si cu o funda

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://mesajgratuit.ro/

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru adrianboss2011):

Numarul ala poate sa fie un numar cu suprataxa, din cauza asta nu merge sa trimiti la acel numar...

nu merge sa trimiti decat la nr de mobil...nu gasesti site sa trimiti la alt nr decat de mobil...

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru adrianboss2011):

Te cred, eu am incercat pe Vodafone(ce am eu si functiona) acum nu am idee si de alte retele...