| nuamnuvreau a întrebat:

Hei. De curand mi-am instalat o noua versiune yahoo messenger,si fara sa vreau, am setat yahoo ca pagina de pornire. Cum o schimb?

Răspuns Câştigător
| xplosion a răspuns:

Depinde ce internet ai eu folosesc Firefox si am sus Fisier Editare... si Unelte sau Tools dacai in engleza dai click acolo si dai jos setari..sau settings apare acolo sati setezi pagina de pornire daca folosesti Internet Explorer dai la Start>Control Panel>Network and Internet Connections>Internet Options daca faci asa intelegi ca nu-i greu deloc iti arata acolo ca la prosti sper ca team putut ajuta.

1 răspuns:
| ioanandrei a răspuns:

Scrii pe net google ca pagina de pornire si iti da cum da faci