| Ady3zza a întrebat:

Sall
Daca ati jucat Call Of Duty Modern Warfare 2 este un player pe nume ghost si are o cagula cu un craniu pe ea de unde as putea face si eu rost de o asemenea cagula plss

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba poti, da la comanda sau asa :iti trebuie o cazula neagra simpla si te duci la un centru unde poti scrie sau pune poze pe tricouri. Acolo cauti o poza cu craniul ala, il pui pe un stick de memorie, te duci acolo si le zici sa imprime imaginea pe cagula si gt cagula stil Ghost

| Sprite01 a răspuns:

Nu poti

| Ioan_Turturea_1997 a răspuns:

Vrei full face sau half face?