| kboom a întrebat:

Sall! dati-mi link-uri de pe youtube unde pot sa ma invat cum sa confectionez un cadou frumos pentru iubita mea!
dau funda pentru cel mai frumos /usor cadou!

2 răspunsuri:
| SmokeyEye a răspuns:

Un buchet de flori din hartie si eventual un mesaj de la tine pe o petala, sau pe o frunza

http://www.youtube.com/results?search_query=origami+roses

| vnvrgvskjdv a răspuns:

Fa o felicitare quilling...scrie pe net quilling si poate reusesti dar trebuie sa gasesti ustensila respectiva.O poti gasi in librarii daca mia ai timp.Sau bratarii din ata cu nume ori inimioare.Dar si ceva flori...Crini,trandafiri pentru ca asa va fi mai interesant.Dar oricum va aprecia. Daca nu mai ai timp si nu te deranjeaza cumpara-i ceva .Obijuterie.Succes!