| PlettVivien2002 a întrebat:

Sall!
Imi spune si mie cineva cum pot sa desenez mai frumos?
Daca puteti dati-mi link-uri dar nu pe youtube ca e tongue!
Mrs. Dau funda si la celelalte raspunsuri note(aprecieri)!

Răspuns Câştigător
| dianaandra1467 a răspuns:

Intră pe dragonart.com/ ( asa îmi amintesc că era ), şi acolo sunt multe desene, iar ei te învață să le faci pas cu pas.

4 răspunsuri:
| Draguta_Ancuta_1999 a răspuns:

Talentul pentru desen il ai de cand te-ai nascut, Trebuie sa exersezi daca vrei sa desenezi mai frumos! happy

| PlettVivien2002 explică (pentru Draguta_Ancuta_1999):

Stiu sa desenez cam frumi dar as vrea sa desenez si mai si! nu stii niste site-uri?

| ByByancaBy a răspuns:

Din pacate acest talent trebuie sa il ai innascut! Am vazut cateva filmulete pe Youtube...Dar daca nu vrei sa ti le dau...Lasa! Mai bine te duci la un profesor de dans!

| PlettVivien2002 explică (pentru ByByancaBy):

Okey dar totusi nu trebuie sa fii rautacios/asa!