| lovefan a întrebat:

Sall. Imi puteti spune va rog cum pot vedea care dintre raspunsurile mele au fost considerate stupide? Cand dau la vizualizare profil, apoi punctaj, gasesc in lista categoria,, raspunsuri considerate stupide". Cum pot face sa le vad? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Le poti vedea doar daca intri la fiecare intrebare, la care ai raspuns, altfel nu se poate. Succes si numai bine!

| Twizzle a răspuns:

Nu cred ca poti, doar daca te uiti la toate raspunsurile pe randwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga olimpia, nu trebuie sa vezi ce raspunsuri ai stupide, pe acest site sunt oameni de rea credinta care vor sa te scoata din peisajul tau si sa te puna sa-ti descarci nervii, nu baga stupizii in seama ca cei care dau stupid isi dau adevarata valoare in vileag, eu am dat unele sfaturi la care sunt catalogat ca inteligent, folositor dar si stupid, este cineva care incearca din tot posibilul sa ne scoata din pepenii nostri dar nu trebuie sa le dam intereseala